לקוחות יקרים פעילות האתר מוקפאת עד לקבלת הודעה חדשה.

רכישות באמצעות האתר לא יסופקו. נא הקפידו לא לבצע רכישות שמימלא לא יסופקו כדי להימנע מאי נעימות.

בעזרה”ש נחזור לפעילות מחודשת בקרוב!

“כשכוח האהבה יגבר על האהבה לכוח,העולם ידע שקט”🤨

חי את השקר

עולמה של ניקול, רואת חשבון מצליחה, מתהפך לאחר גירושיה, והיא מחליטה להקדיש את זמנה וכוחותיה לשני הדברים החשובים ביותר בחייה – לבנה הקטן ולעבודתה. “הגברים יכולים לחכות,” היא אומרת לחברתה הטובה, וכך מנסה לשכנע את עצמה. אבל אז מתערב הגורל בדמות רזי, איש עסקים שרמנטי שהופך את עולמה.במשך השנים הקול הפנימי של ניקול שב ומתריע שמשהו גדול מתרחש מאחורי גבה.בהמשך, אף שהם נישאים ומקימים משפחה והחיים נראים מבטיחים מאי-פעם, מתבררים לה עוד דברים על חייו ועל התנהלותו בעבר ובהווה.

ספר מודפס:
₪98 ₪67
ספר דיגיטלי:
₪46 ₪37

לנצח את השקר

הוא חשב שמצא את האישה המושלמת, אחת שתקים איתו משפחה ותהיה רעיה למופת. הוא חשב שבעזרתה יצליח להסתיר ולעבות את המסכה שהוא עוטה, עד שטעות קטנה מצִדו חשפה בפניה את האמת האפלה. כשהדבר מגיע לאוזניו של רזי, רזי נוקט אמצעים קיצוניים כדי להשתיק אותה. אך ניקול, אישה נבונה ושקולה, מחליטה להשיב מלחמה כשלרשותה פחות מיממה על אף הידיעה שהיא יכולה להפסיד את כל היקר לה.

האם הסיכון שהיא לוקחת גדול מדי?

ספר מודפס:
₪92 ₪64
ספר דיגיטלי:
₪42 ₪34

לנצח את השקר

הוא חשב שמצא את האישה המושלמת, אחת שתקים איתו משפחה ותהיה רעיה למופת. הוא חשב שבעזרתה יצליח להסתיר ולעבות את המסכה שהוא עוטה, עד שטעות קטנה מצִדו חשפה בפניה את האמת האפלה.

 ניקול,אם מסורה ואשת קריירה מצליחה,פוגשת ברזי,איש עסקים חובקי עולם,מנהל בחברת הייטק שאותה הקים עם אביו.הוא מחזר אחריה באובססיביות ובסוף מצליח להפיל אותה ברשתו.

ספר מודפס:
₪92 ₪64
ספר דיגיטלי:
₪42 ₪34

חי את השקר

עולמה של ניקול, רואת חשבון מצליחה, מתהפך לאחר גירושיה, והיא מחליטה להקדיש את זמנה וכוחותיה לשני הדברים החשובים ביותר בחייה – לבנה הקטן ולעבודתה.

“הגברים יכולים לחכות,” היא אומרת לחברתה הטובה, וכך מנסה לשכנע את עצמה. אבל אז מתערב הגורל בדמות רזי, איש עסקים שרמנטי שהופך את עולמה.במשך השנים הקול הפנימי של ניקול שב ומתריע שמשהו גדול מתרחש מאחורי גבה.

ספר מודפס:
₪98 ₪67
ספר דיגיטלי:
₪46 ₪37
תודות ל- Pixelweb בניית אתרים שעמלו על שדרוג האתר
 
תפריט האתר
Close

סל הקניות שלי

Recently Viewed

Close

נהדר לפגוש אותך כאן!

A password will be sent to your email address.

הפרטים האישיים שלך ישמשו לתמיכה בחוויה שלך באתר זה, לניהול גישה לחשבונך ולמטרות אחרות המתוארות במדיניות פרטיות שלנו.

כבר יש לך חשבון רשום?

Close

קטגוריות